www.swisswatch.to quality should make a genuine brand watch last you a lifetime. select https://www.fake-watches.is/ and buy it directly on our official online store. select www.boatwatches.to and buy it directly on our official online store. https://www.burberry.to rolex because of its brilliant profession to emphasise all of the foremost equity the symbol. reddit https://christianlouboutin.to/ are able to meet the needs in engineering,sports and moreover business. we sell high quality https://www.armanireplica.ru at the best price online. best https://www.dearhow.to review search for pattern stack within the fashionable layout.
Kapela :: Black Rose

Kapela

>> E v i č k a - zpěv

Zpěvačky bývají vždycky tak trochu na "permanentním lovu mužů" a ani Evička není vyjímkou. Zvláště v případě, když ji v tomto ohledu kapela nijak neomezuje a ona tak není nikterak citově poutána k žádnému z jejích členů. To částečně souvisí s jejím "talentem" využívat své životní partnery a také s totální absencí jejího sociálního cítění. Kromě zpěvu ovládá hned několik hudebních nástrojů, ovšem kromě kytary. Nikdy by nemohla pracovat s dětmi a také se tomuto pracovnímu zařazení úspěšně vyhýbá. Vše "nej" k narozeninám jí přejeme 11. ledna, Štědrý den je zároveň dnem jejích jmenin.

Eva_2

>> S a š a - kytary

člověk, který se zbytečně nezabývá přílišným cvičením na nástroj, proto u něj také nemůže dojít k "přetažení" šlach na předloktí levé ruky, jako se to běžně stává ostatním členům kapely. Na druhé straně je to ovšem člověk velmi zručný a pracovitý, jeho životní krédo je - "My Job Is My Life...!!!". Jeho rozhodná povaha a vždy jednoznačný - zásadní postoj pomohly vyřešit již nejeden spor a vnitrokapelní rozepři. Alexandr má narozeniny 4. března a svátek 27. února

Sasa_3

>> V í ť a - baskytara, zpěv

Nejmladší člen skupiny, benjamínek v muzice i životních vztazích a v životě vůbec. Podobně jako Saša a Lukášek nepůsobí kromě Black Rose v žádném jiném hudebním seskupení. K jeho zálibám patří zemědělský - vesnický život a s tím spojený chov domácího zvířectva. Je milovníkem hanáckého folklóru. Jako baskytarista působí na místní scéně již několik let. 7. listopadu slavíme (my komunisté) VŘSR a tím i Víťovy narozeniny, na jeho svátek musíme počkat až do 21. července

Vita2

>> H o n z í k - bicí

V porovnání s minulým bubeníkem nemá společné ani jméno ani příjmení, snad jen to, že taktéž nehraje v žádném jiném hudebním uskupení. Je bohužel manuálně velmi nezručný, nerozumí „autařině“, jediná činnost, kterou ovšem zvládá s excelentní rychlostí, je stavba bicích. Stejně jako jeho předchůdce je nejstarším členem kapely. Jelikož díky zápornému vztahu k automobilismu a autům vůbec nevlastní řidičský průkaz, může si téměř na každé akci dopřát alkoholu co hrdlo ráčí. Honzu najdeme v kalendáři 24. června, narozeniny (radši neříkat, kolikáté...) slaví 1. srpna.

Honzik